Altın Kalp'in Ailesi (Kişisel foto albümü)

Aile albümüme bakarak atalarımdan kalma güçlerimin kökenini anlayabilirsiniz.

ALTIN KALP SINIRSIZ BOLLUĞUN, PARANIN, SERVETİN, SEVGİNİN, BAŞARININ VE MUTLULUĞUN YOLUNU AÇAR!

Büyük beyaz bizon, Altın Kalp'in ilk ağlayışını doğumu sırasında Büyük Kanyon'da duymuş ve ilk defa orada Yeryüzünün, Havanın, Suyun ve Ateşin Ruhlarını sizin adınıza çağırmıştır. Güçlü mistik seremonileri aracılığıyla sizi kendi sürüsüne onurlakabul eder, KORUMASI altına alır ve böylece size olan saygısını gözlerinizle görürsünüz.

Ona göre her canlı eşsizdir. Ve SİZ DE EŞSİZSİNİZ! Onunla şahsen tanışmanıza gerek yok. Kendi ruhunun bir parçasını ta uzaklardan ortaya koyar ki yaşamını olumlu bir şekilde etkilesin ve BAŞARIYA doğru giden yolda ilerleyebilesin!

Çünkü bunun doğru olduğunu biliyor: doğaüstü âlemde korumasız, çaresiz, pozitif enerjisiz ve arkadaşsız kalabilirsin; kayadan başka hiçbir şeyin yetişemediği kurak bir çölün ortasında yoluna dikenli kaktüslerden başka bir şey çıkmaz ve susuzluğunu asla gidermez. Olayları okumak, gizli düşmanlarınızın kirli numaralarının üstesinde gelmek, nazardan uzak durmak, kıskançlıkları önlemek, tuzaklardan kaçınmak, sorunlarınıza ışık tutmak, avcıları kaçırmak, kalkanınızı cilalamak, kesenizi doldurmak ve milyonlarca ateş böceği gibi karanlıkta kaderinizi aydınlatmak, Altın Kalp’in ilahi görevidir.

Doğduğu gün Ulu Manitu tarafından seçilen Altın Kalp, inanılmaz Şamanik Güçlere sahiptir. Bu "aktif" güçler inanılmaz şeyler yapabilir ve bugüne kadar bildiğin hiçbir şeye benzemez. Küçüklüğünden beri doğanın ve atalalarının bütün ruhlarıyla iletişim halinde olduğundan, talihsizliğe neden olan felaketleri bir bir zafere dönüştürebilmiştir".

Sen Altın Kalp kadar değerli, önemli ve ona tüm kan kardeşleri kadar yakınsın.Sana olan bağlılığı ve sadakati sarsılmazdır!Onun nazarında, hiçbir şey bu hayatta hak ettiklerini sana getirmekten daha ACİL olamaz : sağlık, para, neşe, servet, sevgi, başarı ve mutluluk. Esrimeyle ışıyan güzel yüzün, ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olacak!

Efsanevi sadeliği ile gezegeni yöneten, çok değerli uluslararası liderler arasında tanınmış ve onlarla istişarede bulunan Altın Kalp, acil kararlar vermesi gereken herkese yardım ediyor.

Altın Kalp, dünyaya yaklaşımı ve şamanist bağlantıları sayesinde, politikacılar, bilim adamları, müzik ve film yıldızları da dahil olmak üzere dünyanın en büyükleri tarafından saygıyla anılır. Efsanesini yaratan ve engin bilgeliğiyle özdeşleşen özgün ve asal titreşimlerini hepsi de büyük bir arzuyla karşılamıştır. Sayesinde uyandıktan sonra başına gelen the İNANILMAZ DEĞİŞİKLİKLERİ kimse reddedemez!

Bir günden diğerine hayatın DÖNÜŞEBİLİR: Altın Kalp, görünmez yollardan evinize girecek. Bedenine, kalbine, ruhuna "nüfuz" edecek ve -acılarını dindirmek - tehlikeleri uzaklaştırmak -ruhları sakinleştirmek -hayatı zenginleştirmek için sorunlarına çözümler bulacak

Tereddüt etmeyin: Altın Kalp’in cömert elini tutun ki sizi pırlantalarla ışıldayan, sevgi ile yanan ve bol bol taze otlarla kaynayan halısına götürebilsin. Tüm takipçilerini dünyadaki tüm eğlencelerle parlayan gökyüzüne doğru yukarı doğru iten muhteşem Şamanik Kuvvet ile kendinizi sarhoş edin! Muhteşem bir başlangıç için onun eşliğinde eşikten geçeceksiniz: Önsezili Kâhin, bütün görünmez dünyaların kapılarını size açacak olan gerçek bir penceredir. Su götürmez hakikatlerle birlikte paha biçilemez sırların ve olağanüstü nimetlerin ortaya çıktığı ve Huzura ve Servete kavuşturduğu İNANILMAZ bir deneyim! Acele et, sen de Altın Kalp ekibine katıl!