18/11/2023 güncellemesi
www.altin-kalp.com sitesinin Hükümler ve Koşullarına sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfanın amacı, siparişiniz veya hizmetlerimizi kullanımıyla ilgili sorularınızın cevaplarını bulmaya yardımcı olmaktır

İşbu hükümler ve koşullar

www.altin-kalp.com (bundan böyle "altin-kalp.com" olarak anılacaktır) veya bu adresin yerini alabilecek başka bir URL adresi aracılığıyla, IWS International Web Services AG (bundan böyle "IWS" veya "biz" olarak anılacaktır) web sitesinin sunduğu ürün ve hizmetleri (bundan böyle "Ürünlerimiz" veya "Hizmetlerimiz" veya "elektronik hizmetler" olarak anılacaktır) tanımlar.

Kullanıcı (bundan böyle "siz" olarak anılacaktır), IWS International Web Service AG (bundan böyle "IWS" veya "biz" olarak anılacaktır) ve IWS'nin sağlayıcıları (bundan böyle "Tedarikçilerimiz" veya "ödeme sağlayıcılarımız" olarak anılacaktır) arasındaki ilişkiyi tanımlar.

Hizmetlerimizi ve/veya ürünlerimizi kullanarak, işbu Hüküm ve Koşullara uymayı kabul etmiş olursunuz. Bu hüküm ve koşulları kabul etmediğiniz takdirde, hizmetlerimizi ve / veya ürünlerimizi kullanmamalısınız.
Bu belgeyi çok dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

altin-kalp.com hakkında

altin-kalp.com web sitesi IWS International Web Services AG Industriestrasse 47 6300 Zug şirketine aittir.

Uyarı

IWS, yüksek kalitede dijital hizmetler almanız ve eğlenceli içerikten faydalanmanız için her türlü çabayı gösterir.

Bununla birlikte, IWS, sunulan içeriğin kişisel yorumundan doğacak eylemlerinizin sonuçlarından sorumlu tutulamaz. Hizmetlerimiz ve/veya ürünlerimizden edineceğiniz bilgiler, hiçbir şekilde yasal, tıbbi, mali veya başka herhangi bir faaliyet alanındaki profesyonellerden edinmiş olabileceğiniz tavsiyelerin yerini alamaz.

Bu bağlamda, INTERNATİONAL WEB SERVİCES AG'nin tamamen kültürel ve eğlence amaçlı bir içerik sunduğu açıkça anlaşılmaktadır.

Sonuç olarak, müşteri veya kullanıcı veya ziyaretçi, hizmetlerle bağlantılı olarak sunulan tüm içeriğin tamamen eğlence amaçlı olduğunu ve Altın Kalp karakterinin hayali olduğunu ve onun herhangi bir eylemde bulunamayacağının farkındadır.

Dolayısıyla sunulan bütün içerikler bilgi amacıyla sunulmakta ve müşteri veya kullanıcı veya ziyaretçi bu şekilde yasal, tıbbi, mali veya psikolojik tavsiye almamalıdır.
Sonuç itibariyle, edindiğiniz içeriğin kendi yorumunuza tabi olduğunu kabul edersiniz.
Satılan içerikler hiçbir durumda kişiselleştirilmiş bir gelecek tahmini veya ayin gerçekleştirmekten ibaret bir hizmet değildir, içeriği yalnızca eğlence amaçlı olan ve otomatik bir şekilde gönderilen dijital belgelerden ibarettir.

Gönderilen içeriğin yasal, psikolojik, tıbbi, profesyonel veya finansal nitelikte olmadığını kabul edersiniz. Bu içerikler hiçbir koşulda, yalnızca bir tıbbi veya sağlık uzmanı tarafından verilebilecek tıbbi veya psikolojik bir teşhisin yerini alamaz.
INTERNATIONAL WEB SERVİCES AG ve tedarikçileri, bir satın alma işleminden sonra uygulayabileceğiniz herhangi bir eylem, karar veya yorumdan sorumlu tutulamaz.

Bu nedenle, müşterinin doğaüstü uygulamalarla (özellikle büyü bozma, büyücülük, sihir vb.) ve tıbbi alanda sorular sorması durumunda, INTERNATIONAL WEB SERVİCES AG bu sorulara cevap vermemeyi seçebileceği müşteri veya kullanıcı veya ziyaretçi tarafından açıkça anlaşılmış ve kabul edilmiştir.

Hizmetlerimize erişim

altin-kalp.com adresinde sunulan hizmetlere ve/veya ürünlere erişmek ve bunları kullanmak için, ikamet ettiğiniz ülkede reşit ve gerçek bir şahıs olmanız, internet sitesi kullanabilecek yasal yetkinliğe sahip olmanız, maddi olarak kötü durumda (borç içinde) olmamanız, Alzheimer veya başka bir zihinsel, nörodejeneratif veya yaşla ilgili hastalığa sahip olmamanız gerekmektedir.

İnternet sitemizdeki içerik, bu tür bir içeriğin dağıtımının, yayınının, tedarik edilmesinin veya kullanımının yürürlükteki yasaları veya düzenlemeleri ihlal edeceği bir ülkede ikamet eden şahıslar tarafından dağıtılmasına veya kullanılmasına yönelik değildir.
Ayrıca internet erişiminiz de olması gerekmektedir. İnternete ve internet sitesine bağlanmanıza izin veren telefon masrafları tamamen size aittir.

Son olarak, internete bağlanmak için gerekli donanımın (bilgisayar, modem vb.) yanı sıra oturum açmak için kimlik bilgilerine ve bir e-posta adresine sahip olmalısınız.
Hizmetlerimizin ve/veya ürünlerimizin bazıları için bir yazıcı bulundurmanızı öneririz.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz

altin-kalp.com sitesini kullandığınızda, şunlardan faydalanabilirsiniz:

(Ücretsiz) bir deneme hakkı,

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizin fiyatları her zaman açıkça belirtilmiştir.
Avrupa Birliği (AB), İzlanda, Norveç, Lihtenştayn veya Güney Afrika'da ikamet ediyorsanız, altin-kalp.com tarafından sunulan dijital hizmetlerin Katma Değer Vergisine (KDV) tabi olduğunu lütfen unutmayın. KDV tutarı, ülkenizde geçerli olan orana göre hesaplanır ve toplam katılım ücretine eklenir.

Ücrete tabi tüm ürün ve hizmetlerimizi kullanmak için sitemize kaydolmanız gerekir ve bu ürün ve hizmetler süreleri daima açıkça belirtilmiş olan bir memnuniyet garantisi kapsamındadır.

"İlk ücretsiz denemeden" nasıl yararlanabilirsiniz? Ondan sonra ne olur?

Ücretsiz deneme fırsatından yararlanmak için, altin-kalp.com adresine gidin ve "ücretsiz ilk deneme" seçeneğine tıklayın. Geçerli bir e-posta adresi dahil olmak üzere sizden istenen kişisel bilgileri girin.

Kişisel bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde verilmesinin önemini vurgulamak isteriz. Bu sayede size Kaliteli Hizmet sağlayabilmekteyiz.
Kişisel verilerinizin korunması hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Gizlilik Politikamıza göz atın; kişisel bilgileriniz üzerinde kontrol hakkınızı GVKT sayfasında kullanabilirsiniz.

altin-kalp.com adresindeki ücretsiz deneme için tarafınızdan herhangi bir taahhüte gerek yoktur.

Talebinizi gönderdikten birkaç saat sonra (ortalama iki), ücretsiz denemenizin sonucu, fiyatı açıkça belirtilecek olan ücretli bir teklifle birlikte belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. Bu yeni teklifi kabul etmek veya yok saymak konusunda tamamen özgürsünüz. Bu yeni teklifi yok sayarsanız, yok saymakta yine özgür olduğunuz birkaç hatırlatıcı e-posta daha alacaksınız.

altin-kalp.com tarafından gönderilen bütün iletilerin aboneliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. ("Abonelikten nasıl çıkarım?" bölümüne bakınız)

Okült Mağazasında ürün siparişi nasıl verilir? Ondan sonra ne olur? altin-kalp.com adresine gidin ve "Okült Mağaza"ya tıklayın. Sipariş vermek istediğiniz ürünü/ürünleri seçin ve "Satın Al"a tıklayın. Geçerli bir e-posta adresi dahil olmak üzere sizden istenen kişisel bilgileri girin.

Kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin daha fazla bilgi edinmek için, lütfen Gizlilik Politikamıza göz atın. altin-kalp.com sitesindeki "Okült Mağaza"dan ürün satın almanız, ücretli bir abonelik oluşturma yolunda bir taahhüt teşkil etmez.
Ödemenizi yaptıktan sonra (bu sayfada bulunan "Nasıl ödeme yapılır?" bölümüne bakınız), belirttiğiniz e-posta adresine bir onay mesajı gönderilecektir.
Ardından, satın aldığınız ürün belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. İlerleyen zamanlarda, başka ücretli teklifler de alacaksınız. Bunların fiyatları açıkça belirtilecektir. Bu yeni teklifleri kabul etmekte veya yok saymakta özgürsünüz.

Nasıl ödeme yapılır?

altin-kalp.com, ödemenizi tamamen güvenli bir bankacılık ağı üzerinden çevrimiçi olarak yapmanızı sağlar.

Aşağıdaki ödeme yöntemleri, ödeme sağlayıcılarımız veya PCI-DSS uyumlu tedarikçilerimiz tarafından sunulmaktadır:
Asla teslimat ücreti eklemeyiz. İkamet ettiğiniz ülkeye bağlı olarak, bankanız sizden döviz bozdurma masrafı veya çeşitli vergiler talep edebilir. Biz sizden hiçbir koşul altında bu ücretleri talep etmeyeceğiz.

altin-kalp.com bünyesinde ödemeler, ikamet ettiğiniz ülkenin para biriminde yapılır. Aksi takdirde, para birimi açıkça belirtilir.
Kredi kartı bilgilerinizi, ödeme sağlayıcılarımız veya PCI-DSS uyumlu tedarikçilerimiz tarafından tamamen güvenle yönetilen bir alana girersiniz. IWS hiçbir koşulda bu tamamen güvenli alana erişemez.
Ödemeniz reddedilirse, ödeme sağlayıcılarımız veya PCI-DSS uyumlu tedarikçilerimiz ödemeyi, mevcut yasaların izin verdiği sayıda belirtilen süre içinde tekrar yerine getirmeye çalışacaktır.

Hizmet ve/veya ürünlerin kalitesini arttırmak için, PCI-DSS uyumlu ödeme sağlayıcıları veya tedarikçileri tarafından sunulan bir veya birden fazla ödeme seçeneğini geçici veya kalıcı olarak size önceden haber vermeden askıya alma veya değiştirme, ekleme, kaldırma hakkını saklı tutarız.

Para iadesi nasıl yapılır?

altin-kalp.com adresinde sunulan tüm ücretli ürünler, süreleri daima açık bir şekilde belirtilmiş olan mutlak memnuniyet garantisi kapsamındadır.
altin-kalp.com adresinde bulunan Vazgeçme/Para İadesi Hakkı sayfasına giderek istediğiniz zaman paranızı geri alabilirsiniz. Mesajınızın konu kısmına "Para İadesi Talebi"nin yanı sıra, para iadesi istediğiniz ürünün adını da yazın.
Müşteri hizmetlerimiz ödeme için kullandığınız banka kartına para iadesini gerçekleştirecektir.

Para iadesi garantisinden en iyi şekilde faydalanabilmek için eksiksiz ve doğru bilgi vermenin önemine dikkat çekmekteyiz (soyadınız, adınız ve tam posta adresiniz).
Kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin daha fazla bilgi edinmek için, lütfen Gizlilik Politikamıza göz atın.

Abonelikten nasıl çıkılır?

Hizmetlerimize dair abonelikleri iptal etmek istiyorsanız, bu talebi altin-kalp.com adresinin İletişim sayfasında veya bizden aldığınız e-postalarda bulunan abonelikten çıkma bağlantısına tıklayarak yapabilirsiniz.
Abonelikten çıkma bağlantısı, Altın Kalp tarafından gönderilen tüm e-postalarda bulunmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

IWS, kaliteli hizmet ve ürün sunmak ve yorumlarınızın ve şikayetlerin çoğuna doğrudan cevap verebilmek için bir müşteri hizmeti ekibi kurmuştur.
Müşteri hizmetleri sizinle yalnızca e-posta yoluyla iletişim kuracaktır.
Temsilcilerimiz, gerekirse Altın Kalp'e danıştıktan sonra, sorularınızı yanıtlama ve dijital hizmetleri başarıyla alamadığınız durumlarda bunları yeniden gönderme konularında tam yetkiye sahiplerdir.
Para iadesi talebinde bulunmak için, işbu Hüküm ve Koşullarda bulunan "Para iadesi nasıl yapılır?" başlığına göz atın lütfen.

Garantiler ve Sınırlı Sorumluluk

Hizmetlerimiz, teknik olarak makul olan sınırlar dahilinde en iyi koşullarda sağlanır. Umarız onları keyifle kullanırsınız.

Bununla birlikte hizmetlerimiz, ücretsiz deneme sonuçlarına ve/veya daha ayrıntılı analizlere ilişkin olarak sınırlı bir garanti kapsamındadır. Hizmetlerimiz, "OLDUĞU GİBİ" ve "MÜSAİTLİK DURUMUNA BAĞLI" olarak sağlanır.

İşbu Kullanım Koşullarında aksi belirtilmediği sürece, IWS ve tedarikçileri, belirli bir kullanımın uygunluğuna ilişkin ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, ürün ve/veya hizmetlere dair spesifik taahhütlerde veya öngörüde bulunamazlar. Örneğin, ürünlerin ve/veya hizmetlerin içeriği, ürünlerden ve/veya hizmetlerden beklenen belirli faydaları, uygunluğu veya ihtiyaçlarınızı karşılamaları konusunda hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Ürün ve Hizmetlerimizin yalnızca eğlence ve kültürel amaçlarla sağlandığını kullanıcılara hatırlatmak isteriz.

Yukarıda belirtilenlerin kapsamını sınırlamaksızın, IWS, web sitesinin hatasızlığını, hızını, titizliğini, güvenilirliğini veya uygunluğunu veya IWS web sitesinin kullanımından kaynaklanan bilgileri veya sonuçlarını veya IWS web sitesinde virüs veya hata bulunmayacağını garanti etmez.

Hizmetlerimizi sunduğumuz bazı yasal bölgeler, bazı garantilerin hariç tutulmasına izin vermemektedir. İlgili yasaların izin verdiği ölçüde, tüm garantileri hariç tutmaktayız.

Sorumluluğun sınırlandırılması

Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, IWS, onun tedarikçileri ve hizmet sağlayıcıları hiçbir koşulda, web sayfalarının tamamının veya bir kısmının kullanımından kaynaklanan, herhangi bir kişinin dolaylı veya dolaysız olarak kar, gelir veya veri kaybından veya herhangi bir nedenden dolayı, ihmal de dahil olmak üzere, meydana gelebilecek ağır zararlardan, IWS bu tür zararların olasılığı konusunda bilgilendirilmiş olsa bile, sorumlu tutulamaz.

Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, IWS'den, tedarikçilerinden ve hizmet sağlayıcılarından, bu hüküm ve koşullardan kaynaklanan herhangi bir hak talebinde bulunması, herhangi bir zımni garanti de dahil olmak üzere, hizmetlerimizin kullanımı için bize gönderdiğiniz miktarla sınırlıdır.

IWS, tedarikçileri veya hizmet sağlayıcıları, makul olarak öngöremeyecekleri zarar veya ziyandan hiçbir şekilde sorumlu tutulamazlar.

Bazı ülkelerde, tüketici olarak belirli yasal haklara sahip olduğunuzu kabul ediyoruz. Bu hüküm ve koşullarda bulunan hiçbir şey, tüketicinin yasal haklarını sözleşme ile feragat edilemeyen haklarını sınırlamaz.

Fikri mülkiyet ve ticari marka koruması

Telif hakkından muaf görseller dışındaki bütün metin, resimler, markalar, logolar, kısaltmalar, algoritmalar, yazılım, müzik, sesler, fotoğraflar, videolar, çizimler veya içerdiği diğer materyaller ve bunlarla sınırlı olmamak üzere altin-kalp.com sitesinin içeriği, e-posta ile gönderilen sponsorlu reklamlar, altin-kalp.com sitesi, sağlayıcıları veya reklam verenleri tarafından üretilen ve sunulan ticari bilgiler, fikri mülkiyet hukuku, ticari marka hukuku, patent hukuku, IWS şirketinin kurulduğu ülkede geçerli olan yasalarca tanınan kanunlarla korunmaktadır.

Fesih

IWS, sunulan hizmetlere erişimi kalıcı olarak reddetme ve işbu hüküm ve koşulların ihlal edilmesi durumunda müşterinin hesabını derhal kapatma hakkını saklı tutar. Yürürlükteki kanun ve yetkiler
Bir kullanıcı olarak, ikamet ettiğiniz bölgenin yürürlükteki yasaları, www.altin-kalp.com adresindeki çevrimiçi etkinliğiniz için geçerli olabilir. Yerel kanunlar hakkında yasal tavsiye almanızı her zaman tavsiye ederiz. Yine de, bir çözüm bulabilmemiz için lütfen endişelerinizi bize bildirin.

Bu hüküm ve koşullar ile ilgili görüş farklılıkları olması durumunda, yasal işlemleri uygun gördüğümüz herhangi bir yerde mahkemeye götürme hakkını saklı tutarız. İşbu Hükümler ve Koşullar hakkında
Hükümler ve koşullar, onları kabul ettiğiniz tarihten itibaren belirsiz bir süreliğine yürürlüğe girer ve hizmetten çıkmadığınız sürece geçerli kalır (bu sayfadaki "Abonelikten nasıl çıkılır?" başlığına bakın).

İşbu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda, önceden bildirmeksizin, örneğin hizmetlerimiz ve/veya ürünlerimize ilişkin yasalardaki değişiklikleri yansıtmak için değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Bu Hükümler ve Koşullar sayfasına düzenli olarak bakmanızı tavsiye ederiz.

Değişiklikler geriye dönük olarak uygulanmaz ve sayfanın üstünde belirtilen değişiklik tarihinde yürürlüğe girer. Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız, hizmet ve/veya ürünlerimizi kullanmayı bırakmalısınız. Hüküm ve koşullarda değişiklik yapıldıktan sonra hizmetlerimizi ve/veya ürünlerimizi kullanmaya devam ederek, hüküm ve koşullarda revize edilmiş olan hükümleri okuduğunuzu ve anladığınızı ve bunlara uymayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Bölünebilirlik Maddesi

İşbu hüküm ve koşullarda herhangi bir hükmün yetkili bir hukuk mahkemesi veya yetkili bir makam tarafından geçersiz, yasa dışı veya uygulanamaz olduğu beyan edilirse, söz konusu hükmün sonucunun işbu hüküm ve koşulların geri kalanının diğer yargı bölgelerinde geçerli, yasal veya uygulanabilir niteliğini etkilememesi koşuluyla, işbu hüküm ve koşulların bir parçası olmadığı kabul edilir.

Size nasıl ulaşabilirim?

İşbu hüküm ve Koşullar ile ilgili tüm yorum ve sorularınız için, altin-kalp.com adresinde bulunan İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.